Obserwatorzy

czwartek, 7 maja 2015

Manicure hybrydowy... w stylu Lotto.

Cześć Dziewczyny!
Dzisiaj przychodzę do Was z kolejnym zdobieniem pazurków. Tym razem będą to numerki na hybrydzie.
Krok po kroku:
Na początek zabrałam się za opiłowanie paznokci aby uzyskać odpowiedni kształt i usunięcie skórek. Następnie lekko zmatowiłam płytkę blokiem polerskim, płytkę odtłuściłam i nałożyłam primer bezkwasowy. Następnie położyłam bazę hybrydową po czym utwardziłam ją w lampie. Nie przemywając lepkiej warstwy od razu nałożyłam kolor który również utwardziłam w lampie UV 120 sekund. Czynność powtarzam dla uzyskania lepszego krycia koloru. Po tej czynności wykonałam zdobienie farbkami akrylowymi i pokryłam TOPEM. Całość przemyłam utwardziłam w lampie UV i lepką warstwę oczyściłam clinerem.


Pazurki pięknie się prezentują. Są idealne na wiosenne a motyw numerków przypomina mi o kumulacji LOTTO . Być może tym razem do mnie los się uśmiechnie i coś wygram:). Fajny cel na zbliżające się wakacje:).
Hybryda to świetna alternatywa dla kobiet zabieganych ,zapracowanych. Również tych u których lakier na paznokciach nie utrzymuje się zbyt długo. W tym przypadku możemy cieszyć się idealną stylizacją paznokci aż do trzech tygodni. I nie martwić się czy coś nam odprysnęło. Jest to również najszybszy sposób na zapuszczenie paznokci. Pod hybrydą mam wrażenie że rosną szybciej w dodatku się nie łamią i zawsze mamy je piękne ,równiutkie i tej samej długości. Pewnie już każda z Was doświadczyła sytuacji kiedy to zapuszczałyście paznokcie i niefortunnie zawsze któryś się złamał co kończyło się skróceniem wszystkich do jednej długości. Teraz już macie problem z głowy i możecie cieszyć się pięknymi paznokciami:). Ponad to hybryda jest przeciwieństwem żelu ponieważ Wasza naturalna płytka nie ucierpi po takim zabiegu. W każdej chwili można hybrydę ściągnąć a na paznokcie nałożyć odżywkę i pazurki są w idealnej kondycji.A czy Wy już przekonałyście się do hybryd?
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...