Obserwatorzy

poniedziałek, 2 września 2013

Szczoteczka do oczyszczania i masażu twarzy.

Witam Was Kochane!
Dzisiaj przychodzę do Was z absolutnym hitem godnym polecenia. A więc będzie dzisiaj mowa o wspaniałej szczoteczce do oczyszczania twarzy.
Od razu zacznę że na trop tej szczoteczki wpadłam dzięki pewnej Vlogerce. Uwielbiam oglądać kosmetyczne vlogi i już wiele fajnych rzeczy wynalazłam dzięki nim.
Ta szczoteczka jest rewelacyjna. Wspaniale oczyszcza naszą skórę, pozostawia ją gładziutką, usuwa martwy naskórek. Po umyciu aż się czuje że skóra oddycha i jest wręcz dotleniona i głęboko oczyszczona. A więc przy okazji kiedy cerę  oczyszczamy także wykonujemy masaż ,który pobudza krążenie i skórę do działania. 
Szczoteczka ma miękkie włosie więc na pewno nie zrobicie sobie nią krzywdy:).
Ja najpierw myje twarz zwyczajnie żelem aby zmyć największe zanieczyszczenia np.... podkład itp... Druga czynność to zwilżenie szczoteczki wodą. Następnie wylewam na nią ulubiony żel i masuje dokładnie twarz. Następnie spłukuje.  
Szczoteczkę myje następnie szamponem jak zaleca producent ,osuszam w ręczniku i zamykam dołączoną osłonką.
Po myciu twarzy zawsze jeszcze doczyszczam ją płynem micelarnym. Po tak dokładnym umyciu jakie daje nam ta szczoteczka wacik jest czyściutki. Tak naprawdę nie mam nawet już potrzeby aby tego płynu teraz używać,jest zbędny.
Szczoteczkę można kupić w Rossmanie za 9zł:)
Naprawdę ją polecam bo pierwszy najważniejszy krok do pięknej cery to dobrze oczyszczona cera:).

A wy co myślicie o takim oczyszczaniu?
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...