Obserwatorzy

niedziela, 24 listopada 2013

Koncert charytatywny i my w akcji:) + MAKIJAŻ

Witam Was Kochane.
Wczoraj miałam przyjemność uczestniczyć na Charytatywnym koncercie dla wsparcia Stowarzyszenia Pomocy Osobom Przewlekle Chorym "Dar Serca" który odbył się w salach Sztumskiego Centrum Kultury.
Charytatywny koncert "Daru Serca" stanowił również podsumowanie znanej akcji "Pola Nadziei". Do SCK zaproszeni zostali wolontariusze, działacze stowarzyszenia, sympatycy i osoby związane ze stowarzyszeniem, licznie pojawiła się też młodzież razem z rodzicami. Sala widowiskowa wypełniła się publicznością. Równocześnie trwała loteria fantowa przygotowana przez naszą szkołę ''Medyk'', można też było zrobić makijaż czy pomalować paznokcie. Dochód przeznaczony został w całości na rzecz Stowarzyszenia. Wystąpiły zespoły dziecięce, "Czerninianki" z Czernina, zespół wokalno-instrumentalny z Dzierzgonia - by wymienić tylko niektórych wykonawców. W salach SCK można było też zapoznać się szczegółowo z pracą stowarzyszenia "Dar Serca", napić się kawy i zjeść wyborne ciasto.

A więc ja wraz z koleżanką z klasy Martą miałyśmy przyjemność wykonywać makijaże. A oto króciutka relacja;)

Marta w akcji:)


Ja w swoim żywiole:)
Jeden z makijaży jaki wykonałam:) Oczywiście wspaniałe kolorki na życzenie Pani:)

Jakie to szczęście móc robić w życiu to co się kocha i być wspieranym przez innych. Szkoła otworzyła mi furtkę i zamierzam rozwijać się dalej:). Miło kiedy ktoś docenia Twoją pasję i pozwala się wykazać:).
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...