Obserwatorzy

poniedziałek, 30 grudnia 2013

Woski Yankiee Candle

Witam Was Kochane... Jak Wam minęły Święta? 
Dzisiaj przychodzę do Was z moją opinią na temat wosków Yankiee Candle które są dosyć popularne i zachwalane jak i zarówno świeczki. Ja trochę się zastanawiałam nad ich zakupem i na początek wybrałam właśnie woski.
Trudno było mi wybrać konkretne zapachy ponieważ wybór jest ogromny. Zamawiałam je jeszcze przed świętami i bardziej chciałam iść w charakterze świątęcznym i zamówić coś z cynamonem aby pięknie pachniało przy wigilijnym stole. Ostatecznie wybrałam coś bardziej bezpiecznego ponieważ mój mąż nie znosi cynamonu a więc zlitowałam się:P. Wiele ostatnio szumu w internecie na temat tych wosków, świec jednak trudno było mi uwierzyć że zapachy mogą być aż tak intensywne . Zmieniłam zdanie już po odpaleniu pierwszego wosku. Zapach rozprzestrzenia się w całym mieszkaniu w ciągu 7-10 minut i po prostu z pośród wszystkiego wybija się na pierwszy plan. Zapachy są cudowne i pachną tak ''pawdziwie'',dosłownie przypominają to co znajduje się na obrazkach... Natomiast wystarczy naprawdę 20 minut  żeby uzyskać fajny klimacik. Im dłużej woski się palą tym zapach w mieszkaniu jest intensywniejszy co przy niektórych silniejszych zapachach może wręcz przeszkadzać.
1. Baby Powder - Przepiękny zapach przypominający jak sama nazwa wskazuje puder dziecięcy. Zapach jest przeuroczy i wprowadza taką ciepłą atmosferę nawet w najbardziej szary ponury dzień.
2. Fluffy Towels - Ten zapach zdecydowanie przypomina mi świeże pranie. Uwielbiam zapach świeżej pościeli który unosi się po sypialni i taki właśnie klimat oddaje ten wosk.
3. True Rose - Prawdziwa róża to mój zapach z dzieciństwa. Mój dziadek miał wiele krzaków czerwonych róż na działce które bardzo pielęgnował.Uwielbiałam je. Za każdym razem kiedy odpalam ten wosk, powracają wspomnienia.
4. Bahama Breeze - Ten zapach przebija wszystkie intensywnością ,jest ładny przez pierwszą chwilę ale już po kilku minutach wydaje się zbyt drażniący. Nie jest może bardzo ciężki ,ale czuje się nieprzyjemne uczucie drapania w nosie. Zapach jest taki wręcz bardzo solny z odrobiną słodkiego alkoholu.

Ogólnie jestem bardzo zadowolona z zakupu i na pewno sięgnę po nie nie raz. Każdy wosk możemy podzielić na wiele części z czego są bardzo wydajne.
A wy już znalazłyście swoje ulubione świeczki?
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...