Obserwatorzy

poniedziałek, 10 lutego 2014

Konturowanie twarzy z W7-Honolulu, Candy Floss, Afrika.

Cześć Dziewczyny!
Dzisiaj opowiem Wam o fantastycznych produktach z W7.  Będzie mowa o bronzerze i dwóch różach. Wiem że są już one dość popularne w strefie blogowej. Natomiast chciałam dzisiaj troszkę napisać jakie są moje odczucia względem ich ,ponieważ testuje te produkty już dosyć długo. Ja akurat posiadam je w formie wkładów jednak są to pełne produkty.
Jeżeli chodzi o samą firmę to nie miałam z nią wcześniej zbyt dużo do czynienia. Kiedy zawiodłam się na cieniach stwierdziłam że to produkty nie dla mnie. Jednak jak już nie raz się przekonałam to każda firma ma swoje buble jak i też perełki. I właśnie o tych trzech perełkach będę dzisiaj mówić:)

Bronzer Honolulu-
Bardzo polubiłam go za kolor, ma matowe i miękkie wykończenie. Idealnie się nim pracuje, idealnie się rozciera, nie robi placków. Idealnie utrzymuje się na buzi cały dzień. Sprawia że cera wygląda świeżo i dodaje lekkiej opalenizny. Jest bardzo aksamitny i nakładanie go to sama przyjemność:). Oczywiście intensywność koloru można budować. Jest też świetnym tańszym zamiennikiem bronzera HOOLA z Benefitu.
Róż Candy Floss-
Ma bardzo delikatny kolor, na pewno świetnie się sprawdzi u dziewczyn z jasną karnacją. Sprawia że twarz wygląda promieniście ,młodzieńczo i zdrowo.Świetnie się sprawdza również jako rozświetlacz na kościach policzkowych przy ciemniejszych karnacjach. Tworzy cudowną taflę bez brokatowego efektu. Konsystencja również jest bardzo aksamitna i przyjemna w aplikacji.

Róż Afrika-
Jak dla mnie jest to połączenie podobne do bronzera Honolulu oraz różu Candy Flos z dodatkiem nasyconego różu oraz odbijających światło drobinek. Te kolory w połączeniu również sprawiają że cera wygląda świeżo. Wystarczy nałożyć odrobinę podkładu ,tusz na rzęsy i ten róż zrobi całą resztę. Bardzo ożywia cerę i dodaje jej zdrowego blasku. Mimo iż produkt zawiera drobinki to nie wyglądają one sztucznie i nie są nachalne. Konsystencja również miękka i aksamitna.
Same powiedzcie czy podobają Wam się takie kolorki i czy już może macie te produkty? Ja jestem jak najbardziej na tak:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...