Obserwatorzy

poniedziałek, 5 maja 2014

Eyeliner Lasting Drama - Maybelline

Cześć Dziewczyny...
W końcu jestem po długiej nieobecności i zacznę w końcu nadrabiać:).
Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją dość kultowego produktu jakim jest eyeliner Lasting Drama z Maybelline. Kiedyś sporo dobrego o nim czytałam i właśnie takiego produktu najbardziej brakowało w mojej kolekcji. 

Mam sporo żelowych eyelinerów i sporo już przetestowałam ale nie spełniały moich oczekiwań. Zawsze miałam problem z intensywnością koloru albo z szybkim zasychaniem w słoiczku. A te w pisakach to już była dla mnie kompletna porażka. O tym natomiast przeczytałam same rewelacyjne opinie, wiele makijażystek chwali go sobie na youtube więc i ja postanowiłam bliżej się z nim poznać;).
Co mówi producent?:
-24h trwałość
-formuła żelu
-intensywny kolor
-łatwa aplikacja

Moja opinia:
Eyeliner mieści się w bardzo fajnym, eleganckim , szklanym słoiczku. Do zestawu dołączony jest dość przyzwoity pędzelek ,natomiast u mnie rewelacyjnie spisuje się on do aplikowania eyelinera na linię wodną. Kreski raczej fajnej i precyzyjnej nie da się nim zbytnio wykonać więc do tego celu używam swojego ulubieńca. Ma bardzo fajną i przyjemną żelową formułę. Jeśli użyjemy odpowiedniego pędzelka to bardzo łatwo się tym produktem pracuje.

 Jednak najważniejsze co skradło moje serce to intensywność czerni oraz jego trwałość. Kolor jest po prostu cudowny i głęboki i w dodatku wytrzymuje cały dzień na moich oczach ,do puki go nie zmyje to siedzi tam nienaruszony. Nałożony wczesnym rankiem jest w stanie przetrzymać przyszłą całą noc więc świetnie się spiszę na całonocnej imprezie.
Tym eyelinerem nie tylko wykonacie piękną kreskę ale także możecie ją lekko rozblendować kolorowym cieniem nadając oczom fajne spojrzenie, świetnie nada się do smoki jak też jako baza pd cień. Ma on wiele zastosowań i jest moim zdaniem rewelacyjnym i niezastąpionym produktem. Nie uczula mnie i czuje się z nim komfortowo. 
Jest to produkt zastygający więc demakijaż bywa uciążliwy ,natomiast oleje świetnie sobie z nim radzą:). Co do zasychania w słoiczku to jeszcze nie mogę się wypowiedzieć ale na pewno w denku dam Wam znać bądź też w ulubieńcach:)
Dajcie znać czy go macie i tak samo lubicie jak ja:) A może macie innego ulubieńca godnego uwagi? Piszcie:)
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...