Obserwatorzy

wtorek, 4 czerwca 2013

Moc w olejku kakaowym

Cześć dziewczyny!
Dzisiaj przychodzę do Was z recenzją świetnego produktu jakim jest ten olejek kakaowy. Już pewnie słyszałyście o rozsławionym Bio Oil i nawet się zastanawiałam nad jego  kupnem. Mama przywiozła mi jego odpowiednik z UK. 

Olejek ma w zadaniu:
- Zlikwidować rozstępy lub zmniejszyć ich widoczność, zapobiegać.
- Ma nawilżyć skórę
-Zlikwidować blizny
-Zapobiegać starzeniu
Olejek zawiera witaminę E oraz masło kakaowe.

Już po jednej nocy zauważyłam różnicę. Rano po przebudzeniu kiedy zobaczyłam się w lusterku zdziwiło mnie to że wszystkie zaczerwienienia jakie miałam były blade i niewidoczne. 
Cera była gładziutka ,wypoczęta i świeża. Teraz będę testowala go na bliźnie która mam na ręku i wtedy zobaczymy czy również się spisze. Na twarz używam go dwa razy w tygodniu na noc. Nie chce przesadzić ponieważ mam cerę mieszaną bardziej w kierunku tłustej. Ale widzę różnicę bo stan mojej cery się zaczął znacznie poprawiać i co najważniejsze w szybkim tempie. W dodatku pięknie pachnie kakaem:)
Czytałam wiele opini że jest to ideantyczny odpowiednik bio oil chociaż sama od siebie nie mogę tego stwiedzić na 100% ponieważ tego pierwszego nie miałam. Jednak cena jest bardzo różniąca. Ja jestem zadowolona i będę go dalej testować i napewno poproszę mamę o jeszcze kiedy te buteleczki zużyje:).

Jeżeli jestescie bądź będziecie w UK... To naprawdę polecam go zakupić.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...