Obserwatorzy

wtorek, 29 października 2013

Suplementy-Merz Spezial

Witam Was Kochane!
Dzisiaj poruszę temat suplementów a wiem ,że wiele osób sobie je odpuszcza. Czy warto o nich zapominać?
Suplementy to obecnie temat sporów. Oczywiście na pierwszym miejscu stawiamy zdrowe odżywianie. Ale czy aby na pewno jesteśmy zawsze każdego dnia tak konsekwentne i spożywamy ogromną ilość tego czego potrzebuje nasz organizm? Ja niestety nie byłabym w stanie spożyć w ciągu dnia takiej ilości owoców ,warzyw a i nie tylko. Najzwyczajniej w świecie jestem niejadkiem i nie jestem w stanie dużo zjeść. Nasz organizm natomiast potrzebuje w ciągu dnia bardzo dużo witamin i mikroelementów.W pewnych przypadkach jednak nawet zdrowe odżywianie nie zapewni wystarczającej ilości określonych składników odżywczych. I tak np. kobieta cierpiąca na niedokrwistość z powodu niedoboru żelaza, bo ma obfite miesiączki, prawie na pewno powinna uzupełniać ten składnik mineralny. Ktoś, kto dużo pali i pije, prawie na pewno ma niedobory witamin z grupy B i C. Również zalecane jest przyjmowanie suplementów w przypadku anoreksji. Środki uzupełniające są też prawdopodobnie uzasadnione w przypadku osób starszych, które gorzej przyswajają składniki odżywcze z pokarmów. Osoby które prowadzą aktywny tryb życia też potrzebują dodatkowej dawki witamin.A więc warto zdrowo się odżywiać i dodatkowo uzupełnić to czego może domagać się nasz organizm.
Bardzo długo szukałam idealnego suplementu aż w końcu za namową kilku osób wybrałam MERZ SPEZIAL. 

SKŁAD:

Preparat Merz Spezial Dragees regeneruje i odżywia skórę, włosy, paznokcie. Zapobiega niedoborom tych składników w organizmie.

Suplement wskazany w schorzeniach skóry różnego pochodzenia, nadmiernym wypadaniu włosów, łamliwości włosów i paznokci.

Jak dla mnie to najlepszy suplement jaki do tej pory miałam. Bardzo długo borykałam się z problemem wypadania włosów. Piłam różne soki, koktajle, starałam się dobrze odżywiać, używałam wcierki natomiast dalej wypadały. Następnym krokiem był szereg badań i wszystko było w jak najlepszym porządku. Znajoma poleciła mi te tabletki ,miała bardzo przerzedzone włosy i poprawa tego stanu u niej bardzo mi zaimponowała. Ten produkt bardzo mi pomógł. Z tygodnia na tydzień coraz mniej włosów znajdowało się po myciu w odpływie i na szczotce do czego dążyłam. Żadne inne tabletki nie dały mi takiego efektu choć były z podobnym składem. Trzeba też zwrócić uwagę że w porównaniu do innych suplementów MERZ SPEZIAL ma bardzo duże dawki składników i pewnie to jest tutaj kluczowe. Nie zauważyłam zmian jeśli chodzi  o cerę ale to włosy były właśnie udręką. Najbardziej zaskoczyło mnie jednak to że bardzo urosły mi rzęsy jakbym używała jakiegoś cudownego środka:P. A tego się akurat w ogóle nie spodziewałam.

A wy kochane możecie polecić coś co Wam pomogło na włoski?
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...