Obserwatorzy

czwartek, 8 listopada 2012

Balejaż - słońce we włosach.

Pamiętajcie że tylko przyjęło się w naszej zacofanej Polsce iż na pasemka mówi się balejaż.Tak właśnie ten zabieg nazywa potencjalny klient kompletnie nie świadomy efektu zabiegu i jego wykonywania. To jest niepoprawna nazwa. Rozjasnianie na foli aluminiowej czy czepku to są poprostu pasemka. A  nie ze włosy wyciagane przez czepek to pasemka a robione na foli to balejaż. Balejaż są to refleksy,cieniusienkie pasma ,ktore pięknie mienią się na wiele odcieni ale tego jednego podstawowego koloru..Wystarczy wyjsc na słonce i pobawic sie wlosami a zobaczymy wtedy jak wlosy zmieniaja odcienie...Wlasnie o taki efekt nam chodzi w koloryzacji... Wiec uważajcie na to co mówicie umawiając się na tego typu zabieg:).Większość fryzjerów oczywiście i tak wie o co Wam tak naprawde chodzi wiec wyjdziecie z zamierzonym efektem.Jednak warto to wziac do siebie bo klient nasz pan wiec fryzjer nie bedzie sie klucil i nie bedzie poprawial klienta i czasami poprostu zrobi to co każe zrobić mu klient... Czyli balejaż to balejaż :) I możemy wyjść z czymś zupełnie innym na głowie niz chciałysmy.
Baleyage to gra kolorów - gra swiatła. Kolor uzyskany tą metodą jest niepowtarzalny i starcza na dłużej, niż tradycyjne farbowanie.


Makijaż dla Martusi.

Dobierając makijaż szczególną uwagę zwracam na budowę twarzy...kolor oczu a także na osobowość oraz styl ubioru klientki. To juz mowi mi wszystko czy mogę eksperymentować czy zrobić coś bardziej delikatnego.
Tym razem postawiłam na makijaż koło którego nie da przejsc się obojętnie... Martusi wykonałam dość mocny ,przydymiony mocno podkreślający oczy. Marta jest osobą oryginalną ,wcześniej widziałam ją w kilku makijażowych wydaniach więc postanowiłam zaszaleć. I to był strzał w dziesiątkę...wyglądała zjawiskowo:).Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...